O firmie

Firma Mila Tomasz Mila to nowoczesna firma świadcząca najwyższej jakości usługi wynajmu lawet jak i autopomocy na terenie województwa łódzkiego.

Wynajem busów 9-cio osobowych do transportu osób jak i tzw. blaszaków długich, krótkich i średnich jak najbardziej wpisuje się w ofertę kierowaną do naszych klientów. Ponadto w naszym posiadaniu jest również wypożyczalnia przyczep, a także wypożyczalnia lawet, którymi można transportować zarówno inne pojazdy jak i różnego rodzaju ładunki. Wszystkie pojazdy, które posiadamy są na bieżąco serwisowane, a co za tym idzie są one w 100% sprawne. Oczywiście dbamy również o bezpieczeństwo naszych klientów i ubezpieczamy nasze samochody i lawety, które opatrzone są także ubezpieczeniem assistance. Stawiamy na usługi najwyższej jakości oraz jesteśmy ukierunkowani na zadowolenie naszego klienta oraz spełnianie jego oczekiwań.

Na wyposażeniu naszych lawet są wyciągarki elektryczne posiadające obciążenie nawet do 7 ton. Dodatkowo, dla jeszcze większego bezpieczeństwa lawety zostały wyposażone w poduszki pneumatyczne. Laweta, bus czy przyczepa samochodowa to niewątpliwie jedna z najlepszych, najszybszych i najpewniejszych form transportu zarówno drugiego pojazdu jak i innego ładunku. Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy oraz naszym cennikiem, a także do owocnej współpracy. Jesteśmy gwarantem sukcesu, zapewniamy miłą, fachową i profesjonalną obsługę a także bardzo konkurencyjne ceny!

Rezerwacja

Skorzystaj z naszego formularza i zarezerwuj dogodny termin