Pomoc drogowa

Niestety nawet najlepszemu (i tym samym najbardziej ostrożnemu kierowcy), który jeździ najnowocześniejszym samochodem, może przytrafić się awaria. Na nieszczęście uważna jazda może zmniejszyć szansę uczestnictwa w wypadku, ale nie stanowi stuprocentowego zabezpieczenia przed stłuczką. Na wszelki wypadek lepiej mieć zapisany numer do sprawdzonej i godnej zaufania firmy oferującej usługi z w zakresie autopomocy.

 

Pomoc w nagłych wypadkach

 

Nasza firma posiada lawety do holowania samochodów. Świadczymy usługi siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. W razie konieczności wystarczy wykręcić nasz numer, a my zadbamy o to, aby pomoc drogowa dotarła do Państwa tak szybko jak to tylko możliwe. Nasi profesjonalnie kierowcy z chęcią pomogą we wszystkich trudnych sprawach. Przeholują samochód na nasz strzeżony przez całą dobę parking. Oprócz samego transportu samochodów pomagamy również w zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Świadczymy usługi na terenie województwa łódzkiego.

 

Nasz sprzęt

 

W obecnej chwili dysponujemy dwoma lawetami oraz jedną autolawetą. Nie ma nic gorszego niż rozklekotany i niesprawny sprzęt przyjeżdżający na miejsce wypadku. Na szczęście nasze urządzenia są w pełni funkcjonalne. Posiadają też aktualne ubezpieczenie. Podczas współpracy z nami gwarantujemy więc całkowite bezpieczeństwo. Nasza autolaweta posiada dźwig pneumatyczny do 7 ton. Jest też wyposażona w poduszki powietrzne. Długość pochylni po której samochód wjeżdża na naczepę wynosi od 4,8 do 5 metrów.

Rezerwacja

Skorzystaj z naszego formularza i zarezerwuj dogodny termin