Wynajem busów

Wynajem busów to jeden z filarów naszej działalności. W naszej ofercie znaleźć można busy krótkie, średnie oraz długie, a także tak zwane blaszaki. Są one doskonałym sposobem na komfortowy i bezpieczny wyjazd dla większej ilości osób. Świetnie sprawdzają się jako środek transportu na rodzinne wypady, imprezy okolicznościowe czy integracyjne, wakacje większą grupą znajomych oraz wygodny dojazd na lotnisko. Wszystkie nasze pojazdy są sprawne, a ich stan techniczny jest na bieżąco monitorowany i serwisowany. Posiadają ważne przeglądy i są ubezpieczone, włącznie z ubezpieczeniem typu Assistance.

 

Wygoda i bezpieczeństwo to nasze priorytety

 

Nasze samochody nie wymagają żadnych dodatkowych opłat drogowych, nie narzucamy również klientom limitów kilometrów. Zapewniamy za to profesjonalną i miłą obsługę oraz najwyższą jakość naszych usług. Obecnie nasza wypożyczalnia busów dysponuje dziewięcioosobowym busem osobowym Peugeot Boxer, który dzięki wymontowywanym siedzeniom może również zamienić się w auto do przewozu trzech lub sześciu osób oraz busem - blaszakiem Iveco Daily 35. Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów pragniemy stale jednak poszerzać naszą ofertę o nowe pojazdy.

 

Komfort jazdy w niskiej cenie

 

Wynajem busa w naszej firmie z pewnością będzie doskonałym sposobem na spędzenie czasu w gronie rodziny i znajomych, a także wygodę i komfort podróży w konkurencyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług oraz do wysyłania zapytań dotyczących dostępności poszczególnych pojazdów. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią służymy pomocą. Polecamy również zaprzyjaźnioną firmę, sprawdź wynajem busów Łódź.

 

DOSTĘPNE POJAZDY

BUS 9-cio osobowy Peugot Boxer

BUS 9-cio osobowy Peugot Boxer

Kaucja zwrotna 1200 zł brutto

1 godzina 50 zł netto

14 godzin 150 zł netto

Doba 250 zł netto

BUS IVECO Daily 35 blaszak

BUS IVECO Daily 35 blaszak

1 godzina 50 zł netto

Kaucja zwrotna 1200 zł brutto

14 godzin 100 zł netto

Doba 200 zł netto

Rezerwacja

Skorzystaj z naszego formularza i zarezerwuj dogodny termin