Wypożyczalnia lawet

W naszej ofercie znajdziesz wszelkie usługi związane z wynajmem lawet, które ułatwią transport pojazdów oraz innych ładunków o dużym gabarycie. Dzięki naszym usługom ich transport będzie nie tylko komfortowy i łatwy, ale także bezpieczny. Nasz sprzęt jest bowiem nowy, w 100% sprawny i bezawaryjny. Dodatkowo wszystkie nasze lawety i autolawety są na bieżąco serwisowane i ubezpieczone, także ubezpieczeniem typu Assistance. Nasza wypożyczalnia lawet specjalizuje się w wynajmie krótkoterminowym. Nie narzucamy naszym klientom limitu kilometrów. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych cen wynajmu zapraszamy do zakładki Cennik.

 

Nowoczesny i bezawaryjny sprzęt - zero ryzyka

 

W chwili obecnej wynajmujący mają do dyspozycji dwie lawety oraz jedną autolawetę. Chęć rozwoju oraz spełnienia wszelkich, nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań naszych klientów sprawia, że w w planach mamy zakup również kolejnych pojazdów. Nasza autolaweta wyposażona jest w wyciągarkę elektryczną do 7 ton oraz poduszki pneumatyczne. Długość najazdu natomiast wynosi od 4,8 m do 5 m.

 

Usługi szyte na miarę - wygoda i satysfakcja

 

Osobom, które nie posiadają odpowiedniego prawa jazdy lub potrzebują pomocy w transporcie oferujemy wynajem lawety wraz z kierowcą lub całkowite powierzenie transportu naszej firmie. Dla kierowców, których zawiódł samochód idealna będzie natomiast nasza oferta holowania oraz pomocy drogowej. Zadowolenie klienta to dla nas największa satysfakcja. Właśnie dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie i profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta. Wynajem lawet z naszą firmą to gwarancja zadowolenia i niskich cen. Zapraszamy!

 

DOSTĘPNE POJAZDY

Auto laweta

Auto laweta

1 godzina 50 zł netto

Doba 250 zł netto

Kaucja zwrotna 1200 zł brutto

Laweta

Laweta

Doba 50 zł netto

Kaucja zwrotna 300 zł brutto

Rezerwacja

Skorzystaj z naszego formularza i zarezerwuj dogodny termin