Wypożyczalnia przyczep

Wypożyczalnia przyczepek samochodowych

 

Co zrobić w sytuacji, kiedy potrzeba przewieźć ładunek, który nie mieści się do samochodu, w sposób bezpieczny i niezagrażający innym użytkownikom ruchu? Odpowiedź jest prosta - wystarczy wynajem przyczepki samochodowej. Wypożyczając przyczepkę warto skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, bo tylko wtedy zyskamy pewność, że przyczepka jest sprawdzona i w pełni sprawna.

 

Przyczepki samochodowe - dodatkowy bagażnik na dwóch kółkach

 

Remont mieszkania? Przeprowadzka? Zakupy większe niż zwykle? Przyczepki samochodowe są niezwykle przydatne w wielu sytuacjach, które przytrafiają się w codziennym życiu. Firma Tomasz Mila świadczy usługi w zakresie wypożyczania sprawnych i funkcjonalnych przyczepek. Z nimi każdy ładunek trafi pod wskazany adres szybko, bezpiecznie i wygodnie. Konkurencyjne ceny, minimum formalności, idealny stan techniczny, wygodna rezerwacja terminu - to wszystko składa się na doskonałe rozwiązanie dylematów związanych z przetransportowaniem przedmiotów o większych gabarytach.

 

Wynajem przyczepek samochodowych - szybko, sprawnie, bezproblemowo

 

Kwestie formalne towarzyszące wypożyczeniu przyczepy są nieskomplikowane i szybkie. Aby wynająć przyczepkę należy:

  • posiadać ważne prawo jazdy kategorii B przez okres minimum dwóch lat
  • mieć ukończone 21 lat i posiadać przy sobie dokument potwierdzający ten fakt
  • zapoznać się z warunkami i podpisać umowę najmu
  • uiścić określoną przez wypożyczającego kaucję zwrotną
  • opłacić należność za cały okres najmu

 

Przyczepka samochodowa - mały koszt, duże ułatwienie

 

W ofercie firmy Tomasz Mila znajduje się szeroka gama przyczepek krytych plandeką, dzięki czemu każdy klient może dopasować model dokładnie odpowiadający indywidualnym potrzebom. Rezerwacja online pozwala wygodnie, przez całą dobę, złożyć dyspozycję dotyczącą terminu wynajmu. Sprzęt można wypożyczyć na dobę, weekend lub na dłuższe okresy. Oferowane przyczepki zawsze dysponują aktualnym przeglądem technicznym.

 

DOSTĘPNE POJAZDY

Przyczepka

Przyczepka

Doba 30 zł netto

Kaucja zwrotna 300 zł brutto

Rezerwacja

Skorzystaj z naszego formularza i zarezerwuj dogodny termin